+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Ферма майбутнього

ФЕРМА БУДУЩЕГО

Програмне забезпечення DTM IC:
комплексне управління фермою і технологічними процесами

Ефективне управління сучасною фермою вимагає застосування сучасного забезпечення, що відповідає жорстким критеріям надійності, простоти в обігу і універсальності. Таким вимогам цілком відповідає продукт DTM IC, розроблений італійською компанією Dinamica Generale s.r.l. Це програмне забезпечення з успіхом використовується на великих і малих фермах по всьому світу.

DTM IC - комплексний програмний продукт (далі - ПЗ), призначений для управління всіма технологічними процесами на фермі: приготуванням і роздачею кормів, оптимізація раціонів годівлі в режимі реального часу «на льоту» на основі експресного інфрачервоного спектрального аналізу, контролю запасів кормів і кормової сировини, інтеграції з програмним забезпеченням управління стадом, з ПО обліку продукції (молока, м'яса), а також ваговою системою для тварин з метою спостереження за станом їх здоров'я.

Основні технічні характеристики ПО DTM IC:

 • Можливість простої інтеграції з будь-яким ПО, вже встановленим на фермі;
 • Багатоплатформений (придатний для будь-якої операційної системи) і багатовіконний інтерфейс;
 • Реалізований на багато користувачів режим і управління безпекою з розмежуванням рівнем доступу;
 • Виконується генерація стандартних звітів в форматах * .pdf і * .xls або звітів по специфікаціям замовника;
 • Віддалений доступ до бази даних програми через Інтернет з будь-якого місця;
 • Можливість оновлення версії програми і відновлення бази даних через Інтернет;
 • Допомога в режимі реального часу через Інтернет;
 • Інтерфейс багатомовний (вибір) і керівництво користувача російською мовою;
 • Відкрита архітектура ПО, що дозволяє легко інтегрувати (додавати в систему) інше програмне забезпечення або драйвера управління додатковими зовнішніми пристроями, які можуть з'явитися на фермі в майбутньому;
 • Сумісність з iPhone / IPad / смартфонами без додаткової установки (пряме підключення в зоні покриття Wi-Fi і обмін даними по каналу)

Основні функції ПО DTM IC:

 • Відстеження поточної роботи на фермі по всіх технологічних операціях;
 • Ведення реєстру доступних технічних засобів і ресурсів;
 • Логістика ферми і управління складами;
 • Програмування раціонів та їх роздачі для різних технологічних груп годування;
 • Генерація різних звітів за різними групами, операціями, часу і т.д;
 • Відстеження стану здоров'я тварин по довготривалим тенденціям і змінам в зміні їх ваги;
 • Передача даних за допомогою карт пам'яті або засобами бездротового зв'язку;
 • Ведення бази даних і архіву подій на фермі;
 • Відновлення бази даних і архівів в разі збоїв з технічних причин або при некваліфікованому обігу;
 • Інтеграція всього програмного забезпечення, встановленого на фермі, в єдину автоматизовану систему управління фермою цілком.

Унікальними рисами програмного продукту DTM IC є:

 • Гнучке планування програм завантаження компонентів і роздачі корму;
 • Відстеження всієї технології годівлі та результатів годування;
 • Автоматична корекція приготування раціону за вмістом сухої речовини «на льоту» за допомогою спектральних експресних методів аналізу;
 • Можливість призначити залишки корму на кормовому столі в якості першого компонента, завантажуваного раціону, а кількість інших компонентів буде перераховано в процентному співвідношенні щодо ваги завантаженого корму;
  Управління технологічними групами тварин за назвою і індивідуальним номерам: використовується для контролю залишків корму;
 • Зручний розвинений інтерфейс для взаємодії: з ПО управління стадом, з ПО доїльних залів, з ПО для автомобільних ваг, з системою динамічного зважування худоби, з інфрачервоним аналізатором кормів Agri NIR і мобільним аналізатором кормів для фронтального навантажувача.

Компанія Dinamica Generale забезпечує всебічну підтримку свого унікального програмного продукту DTM IC допомогою: цілодобової підтримки користувачів через Інтернет за допомогою прямого доступу на сервер користувача, регулярною установкою оновлень версій ПЗ, наданням інструкцій російською мовою і установкою російськомовного інтерфейсу, навчанням і консультуванням користувачів по.

ПО DTM IC - Ваш оптимальний вибір для повсякденної роботи на фермі!

ОПТИМАЛЬНИЕ ГОДУВАННЯ: аналізатор кормів АgriNIR для контролю складання правильного раціону

Складання оптимального раціону при годівлі великої рогатої худоби молочного і м'ясного напрямків є актуальним завданням тваринників, особливо, в разі стада високої продуктивності. В даний час існує багато програм, що полегшують процес розробки і складання оптимального раціону. Однак всі ці програми мають істотний недолік - дані, які використовуються в розрахунках, - неточні або недостовірні. Або це результати вибіркового хімічного аналізу, і вони швидко втрачають актуальність, або це табличні дані, які не відповідають специфіці конкретного господарства. В результаті реально приготований раціон виявляється далеким від розробленого і правильного.

Компанія Dinamica Generale (Італія) для забезпечення тваринників достовірною інформацією пропонує унікальний портативний аналізатор кормів АgriNIR. Він спеціально сконструйований для роботи в тяжких польових і виробничих умовах ферм. Його конструкція відрізняється особливою міцністю, можливість контролювати склад кормової сировини і приготовуваного змішаного раціону практично в режимі реального часу з урахуванням швидко мінливих природних чинників: опади, зміни вологості сировини і його складу при зберіганні. Аналізатор поставляється в готовому для використання вигляді і має 44 базових градуювання для вимірювання зразків сіна, сінажу, силосу, Карнажа і змішаного раціону за 6 показниками: вміст сухої речовини (СВ), сирого протеїну (СП), сирого жиру (СЖ), крохмалю, золи і клітковини (СК).

За допомогою портативного аналізатора АgriNIR можливість вирішувати такі виробничі завдання безпосередньо в умовах ферми:

 • складання раціонів - забезпечення достовірною інформацією зоотехніка (баланс кормосмеси по: СВ, СП, СК, СЖ, СЗ, крохмаль).
 • оперативний контроль якості - склади кормової сировини, надходження сировини, приготованих повнораціонних кормових сумішей;
 • забезпечення кормозаготовок - експресний контроль вмісту сухих речовин, протеїну і клітковини при заготівлі зеленої маси трав для силосу або сінажу;
 • Контроль дотримання технології приготування кормосумішей і мобільних кормозмішувачах або в стаціонарних умовах - кормоцехах.
 • експрес аналіз сировини на показники поживної цінності і адаптація вихідного раціону до змін показників сировини в часі.

Таким чином, аналізатор кормів АgriNIR фактично являє собою портативну лабораторію для експресного аналізу, що цілком перебуває в розпорядженні зоотехніка.

Що реально дає застосування аналізатора кормів АgriNIR для ферми?

Оцінка економічної ефективності аналізатора: оптимізація раціонів

 1. в разі відсутності оперативного контролю за вмістом сухої речовини, зниження його загального вмісту в раціоні на 1,5 кг / корову може привести до зниження надоїв приблизно на 2 кг / день / корову. *
 2. коригування СВ в фуражних кормах і раціонах забезпечує близько 1095 $ / рік економії на 100 дійних корів, облік всіх показників і коректування раціону дає приблизно 4000 $ / рік економії на 100 дійних корів. **
 3. для молочного стада 500 голів і річному надої 4500 л / корову застосування аналізатора АgriNIR забезпечує приріст надоїв в середньому на 3% на голову, що при розцінці 0,19 $ / л забезпечує додатковий прибуток 12825 $ / рік. ***

Оцінка економічної ефективності аналізатора: кормозаготівля

 1. оперативне прийняття рішення щодо термінів кормозаготівлі на підставі результатів вимірювань на аналізаторі АgriNIR змісту СВ, СП і СК дозволяє встановити оптимальний термін їх початку, що забезпечує приріст близько 3% до врожайності, вмісту протеїну та ін. поживних речовин.
 2. використання аналізатора АgriNIR дозволяє обґрунтовано вибрати: техніку, режим роботи, час пров'ялення і ступінь подрібнення рослинної маси при її заготівлі на силос, сінаж, сіно, що дає зниження польових втрат на 2-3%, зниження витрат ПММ на 5-15%, зниження втрат поживних речовин при трамбування, консервування та зберігання корму на 3-5%.

Таким чином, для умов Білорусі при заготівлі силосу з розрахунку на кожні 1000 тонн (площа угідь - близько 146 га) досягається загальний ефект економії витрат (1-2 п.п.) 1650 -. 1760 $ ***

Ось чому аналізатор АgriNIR і спектральні технології були покладені в основу розробленої і запатентованої компанією Dinamica Generale системи dg precision FEEDING (оптимальне, точне годування) і універсального програмного забезпечення DTM для повної простежуваності всіх технологічних процесів на фермі і комплексного управління фермою.

Ефективність аналізатора та інноваційних технологічних рішень підтверджується експериментальними результатами і досвідом їх практичного впровадження на фермах в США, Саудівської Аравії, Єгипті, Туреччині, Ірані та Україні. Система dg precision FEEDING також з успіхом застосовується на фермах в Великобританії, Німеччині, Ірландії, Чехії і Швейцарії.

* Оцінено за допомогою РНР-2001 Щоденник

** За даними групи дослідників Корнельського університету США (Тілуткі і ін., 2002)

*** На підставі даних і розрахунків РУП «Науково-практичний центр по тваринництву нан» РБ 2010

ФЕРМА МАЙБУТНЬОГО - ЕФЕКТИВНЕ СУЧАСНЕ ТЕХНОЛОГІЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МОЛОЧНИХ ГОСПОДАРСТВ

Дефіцит продовольства і кормової сировини в світі ставить перед молочним господарством завдання максимально повного використання наявних в їх розпорядженні кормових ресурсів і оптимізації управління економікою господарства в цілому з метою зниження виробничих витрат.

Для цих цілей компанія Dinamica Generale (Італія), пропонує інноваційне технологічне рішення - «Ферма Майбутнього». Це рішення засноване розроблене і запатентоване компанією системі dg precision FEEDING (оптимальне, точне годування) і комплексному програмному забезпеченні DTM (далі ПО DTM) для повної простежуваності всіх технологічних процесів на фермі.

Характерною особливістю згаданої системи точного годування є те, що вона являє собою замкнуту автоматичну систему зі зворотним зв'язком - систему, яка автоматично регулює процес приготування корму в залежності від показників якості кормової сировини в режимі реального часу, тобто «На льоту» прямо в кормозмішувачі. Дані про показники якості сировини виходять завдяки мобільним оптичним блокам інфрачервоного спектрального аналізу, що встановлюються прямо в ківш фронтального навантажувача або на самозавантажний кормозмішувач.

ПО DTM спеціально розроблено для обміну даними та об'єднання окремих блоків системи управління фермою в єдину технологічну систему із загальною базою даних, що стосуються забезпечення логістики підприємства, управління витратами і запасами, контролю технології приготування кормів і процесу годування, обліку залишків корму, управління стадом, обліку виробничої продукції. ПО легко поєднується з іншими програмними продуктами.

Впровадження технологічного рішення, розробленого компанією Dinamica Generale, зазвичай здійснюється в три етапи:

 1. модернізація вагового господарства та вагових систем, встановлених на кормозмішувачах;
 2. впровадження системи експресного аналізу, заснованого на спектральних технологіях;
 3. повна інтеграція всіх систем ферми, включаючи ПО керування стадом, ПО для обліку продукції і ПО управління запасами.

На першому етапі виконується установка ПО DTM, модернізація або установка автомобільних ваг і установка на кормозмішувачах високотехнологічних вагових комп'ютерів Top Scale, які виконують обробку вагової інформації на кормозмішувачах і забезпечують бездротову передачу даних на сервер.

На другому етапі забезпечується установка систем інфрачервоного аналізу (dg precision FEEDING) прямо в ківш навантажувача для виконання експрес аналізу кормової сировини і подальшого коректування ваги завантажуються в кормозмішувач компонентів в залежності від виміряного значення показника, наприклад, вологості. З цією ж метою для оцінки показників  кормової сировини, що надходить на склад або вимірювань показника якості кормів в польових і виробничих умовах застосовується портативний аналізатор кормів AgriNIR.

На третьому етапі за допомогою ПО DTM здійснюється повне об'єднання всіх програмних продуктів, які застосовуються на фермі (управління складом, стадом, урахуванням продукції), в єдину автоматизовану СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ферми, включаючи установку ваг для тварин і системи контролю зміни їх ваги в часі для прогнозу і оцінки стану здоров'я кожної тварини.

На всіх етапах впровадження технологічного рішення забезпечується бездротова передача даних на центральний сервер системи та їх накопичення в базі даних для генерації різних звітів, включаючи звіти, які генеруються за запитами і формам користувача системи.

Що забезпечує повне або часткове впровадження технологічного рішення «Ферма Майбутнього»?

А) інтегрована система дозволяє повністю контролювати (простежувати) весь технологічний цикл виробництва - стежити за запасами сировини і витратами, вести облік продукції і управляти стадом, відстежувати процеси приготування раціонів і оптимізувати технологію годування;

Б) зниження витрат на годування за рахунок точних і оптимальних раціонів (до 20%);

В) збільшення надоїв і підвищення якості молока та загальної продуктивності стада;

Г) зменшення ветеринарних витрат за рахунок поліпшення стану здоров'я тварин;

Д) істотне зниження забруднення навколишнього середовища відходами виробництва (зменшується виділення метану, вмісту фосфору й азоту в гної).

Пропоноване технологічне рішення може бути рекомендовано для впровадження в молочних господарствах з поголів'ям дійних корів від 500 голів і більше, хоча окремі етапи можуть бути реалізовані і на фермах меншого розміру.

Ефективність технологічного рішення, яке розроблено компанією Dinamica Generale, підтверджується експериментальними результатами, а також досвідом його практичного впровадження на фермах в США, Саудівської Аравії, Єгипті, Туреччині, Ірані та Україні. Система dg precision FEEDING також з успіхом застосовується на фермах Великобританії, Німеччини, Ірландії, Чехії і Швейцарії. Досягнуті результати широко представилися і обговорювалися на наукових і практичних конференціях, виставках і семінарах по всьому світу, включаючи найпрестижніші роботи Молочні Expo 2010 і 1-ю північноамериканську конференцію Precision Молочні продукти Managment (Торонто, 2010), і були високо оцінені науковою громадськістю і фермерами.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину