+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Дезінфекція вимені

Дезінфекція вименіТой, хто хоч раз працював на молочному підприємстві знає, наскільки важливою є якісна і регулярна дезінфекція вимені, адже саме вона захищає тварин і людей від різних суперечка і бактерій. І якщо підійти до цього процесу безвідповідально, то в результаті Ви можете отримати не якісні продукти і хворих тварин.

Деякі власники молочних підприємств намагаються заощадити на дезінфекції вимені, тому вони обробляють його тільки після доїння, але в дійсності, варто використовувати спеціальні засоби і до цього. У нашому асортименті Ви зможете знайти цілу групу товарів, які підійдуть для проведення повної дезінфекції вимені тварин, і убезпечить їх від розвитку різних, хронічних захворювань.

     Якщо Ви вважаєте, що дезінфекція вимені - це довгий і не продуктивний процес, то ми можемо запропонувати Вам якісні товари, які роблять його максимально безпечним і комфортним для тварин. А швидкість обробки може істотно збільшиться завдяки простоті їх використання.


Всі товари, які Ви знайдете в нашому асортименті для проведення дезінфекції вимені є абсолютно безпечними для людей і тварин, так як використовуються в самих різних сферах. Але Вам слід ретельно дотримуватися всіх інструкцій, які будуть вказані на упаковці купленого товару, адже отримана суміш з неправильними пропорціями може тільки нашкодити тварині.

У списку наших товарів Ви можете знайти не тільки товари з дезінфекції для вимені, а й багато іншого, в тому числі і стійлове обладнання, тому ми рекомендуємо відразу купувати все необхідне, що дозволить істотно заощадити.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину