+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Гума для ВРХ

Гума для ВРХЯкщо Ви займаєтеся тваринницьким фермерством, то Вам варто якісно облаштувати приміщення ферми, щоб робота людини була мінімізована. Автоматизація різних завдань на фермі необхідна для більш продуктивної і ефективної роботи фермерського господарства. Важливо також подбати про здоров'я і комфорт тварин на фермі. Наприклад, досить простим і в той же час дуже корисним пристосуванням є гума для ВРХ. Гумове перекриття на підлогу робить перебування корів і інших рогатих тварин в приміщеннях ферми максимально комфортним. А, як відомо, сита і відпочила корова, здатна дати більшу кількість молока. Тому не варто нехтувати комфортом великої рогатої худоби. Обов'язково замовте гуму для ВРХ, і Ви будете задоволені результатом її застосування. Приміщення ферми будуть сухими і чистими. На гумових матах для ВРХ тваринам зручно відпочивати і просто ходити.

Якщо Вам знадобилася високоякісна і недорога гума для ВРХ, то замовити за помірною ціною такі пристосування для приміщень ферми Ви зможете в підприємстві «Лакта Люкс».

У нас завжди в наявності різні варіанти гуми для ферм ВРХ з різною товщиною і іншими характеристиками. Наші консультанти зможуть Вам розповісти про особливості і параметри гумових матів для ферм і зможуть надати Вам допомогу у виборі потрібного покриття конкретно для Вашої ферми. Ми надаємо гарантію на пропоновані нашою компанією гумові мати для ВРХ. Наші розцінки приємно Вас здивують. Звертайтеся!

 

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину