+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Гума для дитячих майданчиків


Гума для дитячих майданчиків захищає дітей від поранень під час падінь, забезпечує безпеку від кліщів, які можуть ховатися у траві, від мікробів і хвороб, які можна підхопити з землі. Так як наша компанія займається виробництвом гумових покриттів з натурального каучуку, подібні підлоги на майданчику не зможуть зашкодити довкіллю. У гуму не в'їдається бруд, діти не загублять свої іграшки на рівній поверхні покриття.

Гума для дитячих майданчиків буде подарунком для батьків усього двору. У перший же день післяобідньої прогулянки на майданчику з цим покриттям активні спортивні ігри не приведуть ні до одного розідраного коліна.

Гума для дитячих майданчиківЯкщо забудовник або нові мешканці будинку вирішили купити гуму для дитячого майданчика, це показник не тільки високого рівня довіри нашої компанії, але і прояв турботи про підростаюче покоління.
Покриваючи ігровий майданчик гумою (для дитячих майданчиків), Ви можете переконатися в м'якості і, одночасно з тим, міцності матеріалу. Каучукові герметичні листи скріплені між собою без використання цвяхів, що дозволяє не тільки знімати покриття в зимовий період часу для збереження матеріалу, а й промивати його від бруду, що накопичився за довгий час. На такій підлозі не страшно залишити маленьких дітей грати самим, сидячи на одному місці.

Через шви гуми для майданчиків (дитячих) не просочується вода, післядощевий бруд або рослини, так як ми передбачили різні вимоги клієнтів до своєї продукції. На етапі виробництва Ви можете вибрати товщину і ширину листів гуми. Ціна на такі замовлення буде обговорюватися з менеджером компанії.

На складі нашої компанії є багато видів гуми для майданчиків дитячих, починаючи від звичайних гумових листів і закінчуючи матами з амортизованою прошарком. В залежності від побажань Ваших дітей, Ви можете вибрати потрібний матеріал і замовити покриття за розмірами майданчика. На установку гуми не буде потрібно багато часу, так як листи скріплюються замковим способом типу ламінату.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину