+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Гумові мати для ВРХ


Гумові мати для ВРХ (великої рогатої худоби) призначені для покриття твердої підлоги, захисту копит від стирання. На матах коровам зручно відпочивати, а працівникам ферми прибирати. Будь-яке обладнання для ферми в результаті призводить до підвищення ефективності виробництва м'яса і молока.

Гумові мати для ВРХВід якості та й в цілому наявності гумових матів для ВРХ багато що залежить в продуктивності худоби на Вашій фермі. Якщо корови відчувають себе не комфортно, у них тріскаються копита від ходьби по бетону, їм ніде полежати і відпочити, тоді на фермі будуть падати обсяги виробленого молока. Без приділення уваги умовам життя, худоба буде хворіти і вмирати. Тому наші співробітники і клієнти наполягають на тому, що не варто недооцінювати важливість матів гумових для ВРХ. Ця деталь оформлення корівника повинна убезпечити всіх присутніх там від холоду, бруду, вологи. Всі ці речі можуть призвести до тяжких наслідків в житті поголів'я.

Гумові мати для ВРХ існують різних типів в залежності від мети їх застосування. Крім цього, кожен клієнт може сам підібрати товщину і ширину матів, підганяючи їх під параметри свого корівника.

На поверхні матів розміщений візерунок, який необхідний для кращого зчеплення з копитом. Таким чином худоба не спіткнеться і не ковзатиме. Так як вартість покриття невелика, її співвідношення з результативністю вказує на те, що в першу ж чергу потрібно турбуватися про умови утримання худоби. Матеріали в складі матів для ВРХ (гумових) виготовлені з натурального каучуку, а кріплення не вимагають цвяхів або клею. Через матеріал не просочуються рідини, його зручно протирати від забруднень. В результаті Ви здійснюєте вигідну покупку, самостійно стелите покриття і забуваєте про проблеми з ногами у своєї худоби.

На нашому сайті кожен охочий може дізнатися більше щодо гумових матів для ВРХ, їх класифікації, а також і про іншу нашу продукцію. Крім матів, «ЛактаЛюкс» виробляє і доставляє по всій країні різноманітне обладнання для стійл, кормороздавачі, розкидачі добрив і багато іншого. Ми раді запропонувати Вам великий асортимент товарів, які допоможуть оптимізувати роботу на фермі, поліпшити стан худоби і умови роботи Ваших співробітників. Телефонуйте за номером і уточнюйте ціни.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину