+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Гумовий мат для підлоги

Гумовий мат для підлоги в корівник потрібен, щоб у великої рогатої худоби не було проблем з копитами, а відповідно, і обсяг молока залишався на високому рівні. Для забезпечення коровам комфортних умов проживання включають музику, виводять пастися на відкритому просторі, в деяких країнах коровам роблять масаж і дають пити пиво. Ці процедури націлені на поліпшення якості м'яса після забою, точно так же, як і установка гумових матів для підлоги корівників.

Гумовий мат для підлогиЯкщо Ви плануєте отримувати максимальну вигоду від ферми і утримувати худобу за міжнародними нормами, замовте у нас гумовий мат для підлоги. В результаті такого рішення Ваші корови будуть рідше вимагати медичного обслуговування.

Так як копита докорів складаються з ороговілого освіти на пальцях, вони можуть лопатися. Коням прибивають підкови, проте коровам, яких тримають на фермах, залишається тільки покривати підлогу гумовими матами. Гума, особливо виготовлена ​​з натурального каучуку, має тривалий термін експлуатації, довго не зношується і легко миється. Якщо проігнорувати цей аспект змісту парнокопитних, у них може статися зараження крові, втрата працездатності ніг і в підсумку Ви втрачаєте не тільки корів, а й гроші.

Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом гумових матів для підлоги, які підходять для корівників. Щоб підібрати найоптимальніший тип, звертайте увагу на характеристики, прописані на сайті компанії. Ми надаємо багаторічну гарантію на мати, починаючи від 3-х років. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте за номером нашого менеджера. Ми здійснюємо доставку в будь-яку точку України і приймаємо різні типи розрахунку.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину