+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Автоматичне годування

Раніше утримання ВРХ вимагало не тільки наявності значних полів для випасу тварин, а й джерело чистої води (озеро або річка), а також накриття, де вони могли б відпочивати. Але сучасні ферми намагаються ефективно поєднати всі ці елементи в одному місці, щоб зробити весь процес більш раціональним і зручним, для чого будуть потрібні і системи автоматичного годування.

Автоматичне годуванняДля того, щоб організувати автоматичне годування, Ви можете вибрати відразу кілька товарів, які будуть проводити всі розрахунки, готувати корм і роздавати його тваринам. Весь цей процес здійснюється з мінімальною участю людини, що робить його більш ефективним і дешевим варіантом. Якщо Ви хочете проводити повністю автоматизоване годування, то зможете знайти в нашій компанії все необхідне для цього.

Наша компанія спеціалізується на товарах для ферм і ВРХ, а в нашому асортименті представлені найрізноманітніші напрямки, в тому числі і автоматичне годування, яке є одним з найбільш популярних варіантів.

Процес автоматичного годування може здійснюватися з використанням різних приладів, в залежності від Ваших вимог та бюджету. Наприклад, ми пропонуємо «розумні» системи, які здатні провести всі підрахунки, вибрати необхідні види корму і повідомити всю інформацію про це на Ваш смартфон. Такі технології дозволять Вам керувати всією фермою в реальному часі, навіть якщо Ви перебуваєте далеко від неї.

Багато фермерів звикли до традиційного догляду за тваринами, але тільки сучасний підхід дозволить Вам значно збільшити ефективність всього підприємства, але тільки за допомогою разового внеску в необхідне обладнання. А годування (автоматичне) - це тільки перший крок до того, щоб створити справжнє підприємство майбутнього.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину