+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Дійкова гума (ціна)

Сьогодні в роботі більшості українських ферм використовується спеціальне доїльне обладнання. Його переваги очевидні і просто незамінні. По-перше, таке обладнання допомагає автоматизувати і спростити процес доїння. По-друге, воно допомагає скоротити кількість витраченого на цей процес часу і трудових ресурсів. Таким чином, доїльне обладнання та його застосування має велике значення в сучасній сільськогосподарській сфері. Однак результати його застосування також залежать від якості його складових частин, таких як дійкова гума. Ціна даної запчастини вигідна в нашому підприємстві.

Дійкова гума цінаДійкова гума (ціна її прийнятна в нашому підприємстві) безпосередньо контактує з сосками корови або кози. Тому дуже важливо, щоб дійкова гума (ціна її не впливає на це) була високоякісною. Це означає, що вона повинна бути виготовлена з екологічно чистої і цілком безпечної гуми. Крім того, гума повинна бути досить м'якою і не викликати жодних роздратування на шкірі тварин. Це дуже важливо для того, щоб Ваші тварини не відчували дискомфорту під час доїння. Також якісна дійкова гума (ціна її залежить від різних факторів) допоможе уникнути непередбачених захворювань у Ваших тварин. Вони, в свою чергу, зможуть приносити Вам більше користі, якщо вони будуть відчувати себе комфортно і мати гарне самопочуття.

Якісну соскову гуму, ціна якої невисока, Ви можете купити в компанії «ЛактаЛюкс»!

Наша дійкова гума (ціна її порівняно вигідна) покращує процес доїння! Вартість соскової гуми можна дізнатися під час оформлення замовлення.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину