+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Дійкова гума для доїльних апаратів

Сьогодні всі молочні підприємства вже повністю перейшли на доїльне обладнання, а ручна праця обмежується лише встановленням доїльної машини. Тому дійкова гума для доїльних апаратів є незамінною для будь-якого молочного підприємства.

Однак, існують не тільки різні виробники, але і різні види дійкової гуми для доїльних апаратів. Наприклад, серед матеріалів, з яких виготовляють дійкову гуму для доїльних апаратів є чорна гума і силікон. Крім цього існує ще безліч найрізноманітніших моделей для різних апаратів і з різними характеристиками.

Дійкова гума для доїльних апаратівАле якщо Ви вже використовуєте дійкову гуму для доїльних апаратів, і не вважаєте за необхідне купувати нову, то Ви повинні знати, що вона підлягає обов'язковій заміні після кожних 2500 доїнь.

Якщо вам потрібна тільки висока якість, то ми надаємо тільки найкращу дійкову гуму для доїльних апаратів.

Наша фірма співпрацює з італійським виробником дійкової гуми, яка надає повний список самих різних компонентів для доїльних апаратів. Вся наша продукція пройшла відповідну сертифікацію за європейськими стандартами, що вказує на належну якість. А за весь час на ринку ми навчилися відбирати тільки найбільш якісні і надійні товари.

Дійкова гума для доїльних апаратів, яку ми закуповуємо, проводиться в місті Луццара, і є дуже популярною не тільки в Італії, але і в Європі в цілому. Тому, якщо вам потрібна техніка європейської якості, то вам точно потрібно звернути увагу саме на цю техніку.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину