+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Економія кормів

На кожній фермі, час від часу, гостро стоїть питання економії кормів. Часом складно самостійно розрахувати оптимальну кількість корму для худоби, щоб при цьому не знизити його продуктивність. Ми рекомендуємо скористатися спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволить грамотно управляти процесами годування, контролювати робочі процеси на фермі.

Економія кормівЕкономія кормів не може бути спонтанною, до зниження порцій важливо підійти відповідально. Наша програма дозволить отримати графіки і докладні звіти для статистичного аналізу. Ви зможете контролювати витрати на годування, вести точний облік усього нез'їденого корму. З економією кормів Ви досягнете зниження собівартості молока, що безсумнівно приведе до підвищення прибутковості на фермі. Ми рекомендуємо придбати надійне програмне забезпечення з зрозумілим інтерфейсом, управляти програмою можна навіть з планшета. Якщо Ви плануєте економію кормів, випробуйте переваги нашого підходу і Ви не пошкодуєте. Ми націлені на максимально продуктивний результат при оптимальних витратах на утримання. Сьогодні представлену програму оцінило солідне число фермерів, ми переконані, що її використання не розчарує і Вас.

Цікавить економія кормів на фермі? Ми пропонуємо оптимальне рішення для утримання Вашої худоби.

Щоб задати питання, щодо економії кормів і запропонованого програмного забезпечення, дзвоніть нам за контактними телефонами. Ми готові відповісти на хвилюючі Вас питання, детально розповісти про переваги використання представленої програми. Звертайтеся до нас вже сьогодні, з рекомендованою програмою Ви досягнете кращих результатів.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину