+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Гумові мати для корів

Для того, що б молочне підприємство працювало на повну потужність, важливо заздалегідь подбати про те, щоб зробити його зручнішим для проживання корів. Якщо життя корови на фермі буде не зручним і травмонебезпечним, тоді й кількість молока може бути значною мірою обмежена. І для того, щоб уникнути цього, можна використовувати гумові мати для корів.

Гумові мати для корів - це один з основних елементів, що значно підвищують комфорт життя корови на підприємстві. Коли тварина лежить на холодній і мокрій підлозі, то кількість молока може значно знизитися, а самі корови можуть захворіти. Ще однією небезпекою такого стану є той факт, що на слизькому вони можуть послизнутися і впасти, що стане причиною безлічі ушкоджень. Але з усіма цими проблемами під силу впоратися саме гумовим матам для корів.

Наша фірма «ЛактаЛюкс» спеціалізується на всіх необхідних товарах для утримання великої рогатої худоби, в тому числі, ми готові запропонувати і гумові мати для корів від провідних компаній-виробників.

Гумові мати для корів мають цілу низку переваг, серед яких не ковзаюча поверхня, а також низька теплопровідність, що дає можливість тваринам спокійно відпочивати на цій поверхні. А так, як вона ще й водовідштовхувальна, то її використання і обслуговування є вкрай зручним, адже Вам не доведеться регулярно висушувати їх, а для дотримання чистоти достатньо звичайного промивання водою.

На відміну від більшості існуючого обладнання, гумові мати для корів можна ефективно використовувати як з безприв'язним, так і з прив'язним утриманням. А тварини будуть відчувати себе максимально комфортно, відпочиваючи саме на такій поверхні, а не на мокрій і холодній підлозі, де вони легко можуть заробити не тільки захворювання, але і травми.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину