+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Програма годівлі корів

Щоб отримувати справді максимальний прибуток від утримання власної худоби, важливо відповідально підійти до забезпечення їй належних умов. Наша програма годування корів дозволить Вам ефективно управляти годуванням і контролювати всі робочі процеси на фермі.

Програма годівлі корів розроблена на базі солідного досвіду успішних фермерів і є оптимальним способом підвищення прибутковості ферми і зниження витрат. З рекомендованою програмою Ви зможете в повній мірі контролювати споживання сухої речовини, вести належний облік не з'їденого корму.

Програма годівлі корівЯкщо Ви зацікавлені відслідковувати всі процеси зберігання компонентів корму і перевірки якості раціону, рекомендована програма годування корів стане незамінною для Вашої ферми. Програмне забезпечення володіє воістину гнучким, досить доступним інтерфейсом і дозволить економити компоненти корму внаслідок підвищення точності завантаження.

Зацікавила високоефективна програма годування корів? Ми пропонуємо перевірене програмне забезпечення за розумно розрахованою ціною.

Доступ до програми годівлі корів може здійснюватися з Вашого планшета і навіть смартфона. Ви будете отримувати докладні графіки для звітів і статистичного аналізу, а отримані дані буде неможливо втратити, завдяки використанню систем хмарного зберігання.

Наша програма годування корів дозволить отримати справді максимум від утримання Вашої худоби і гідно збільшити прибуток. Оцініть рекомендовану систему і Ви значно спростите власну роботу з худобою. Вартість програми уточнюється за вищенаведеним телефоном підприємства, за яким Ви отримаєте і професійне консультування.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину