+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Програма управління фермою

Прибуткове тваринництво вимагає ефективної програми управління фермою. Якщо Ви новачок в цьому бізнесі або маєте досвід, але хочете вдосконалюватися - звертайтеся в «Лакта Люкс»! Ми готові запропонувати сучасне забезпечення DTM IC - це унікальна програма управління фермою. Вона може приготувати і роздати корм, оптимізувати раціон годування, веде базу даних і архів подій на фермі. Але це тільки мала частина функцій DTM IC.

Ознайомитися з повним функціоналом програми управління ферми можна на нашому сайті. Також на нашому порталі Ви можете почитати корисні матеріали та подивитися відео самої продукції.

Все ще не знаєте, де замовити собі програму управління фермою? Шукаєте, де буде якісне і довговічне програмне забезпечення? Бажаєте знайти тільки досвідчену компанію, до якої можна буде звернутися? В такому випадку телефонуйте в компанію «Лакта Люкс» і дізнавайтеся, як замовити для себе якісне потрібне програмне забезпечення. Будьте впевнені, у нашій компанії в будь-який час року Ви зможете замовити тільки якісну програму управління!

Цікавить програма управління фермою? Новітнє програмне забезпечення для своєї улюбленої справи Ви знайдете в «ЛактаЛюкс»! Поспішайте замовити в нашій компанії потрібний матеріал, щоб зовсім скоро отримати його!

Поспішайте зробити замовлення в компанії «Лакта Люкс», яка готова Вас оперативно обслужити і надати якісне програмне забезпечення. Звертайтеся в нашу компанію, щоб Ви змогли замовити собі відмінну програму управління фермою, яка зможе допомогти Вам в рази поліпшити роботу Вашої справи і збільшити працездатність Вашої ферми, будьте впевнені!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину