Стійлове обладнання

Прив’язне утримання Безприв’язне утримання

Під успішним, правильним і прибутковим утриманням великої рогатої худоби мають на увазі забезпечення сприятливих умов утримання для тварин і простий комфортний догляд за ними. Наша компанія "Лакта Люкс" займається продажем стійлового обладнання прив'язного утримання, а також безприв'язного.

Конструкція обладнання розроблена спеціальним чином, щоб у тварини був вільний простір, а у працівників був простий зручний доступ до догляду та обслуговування.

Крім того, наше стійлове обладнання відрізняється високою міцністю і витримує натиск тварини. Відсутність гострих кутів запобігає можливим поранення худоби. Процес монтажу і демонтажу, а також можливості зміни конструкції в залежності від ваги і росту тварини також досить простий.

Замовляйте якісне стійлове обладнання!

На сьогоднішній день стійлове обладнання встановлюють на багатьох фермах, так як далеко не у кожного власника є доступ до вільних пасовищ, що забезпечує повноцінний раціон коровам. Надійність і комфорт використання такого обладнання високо оцінюють як власники, так і працівники ферм.

Вибір стійлового обладнання (прив'язного або безприв'язного типу) залежить від уподобань власника. Головним достоїнством прив'язного утримання є збільшення надою, стабілізується приріст м'ясних порід корів. Безприв'язне утримання актуальне в разі нестачі робочого персоналу, оскільки потреба в ручній праці зменшується і збільшується застосування механізованої праці (в першу чергу, прибирання приміщень).

Стійлове обладнання - запорука здоров'я тварин і гігієни в корівнику.


Лежать свыше 12 часов и производить больше молока

Оптимальный бокс Что важно для «койки» коровы Коровам с высокими надоями необходимо иметь возможность отдыхать лежа минимум 12 часов в день. Только так они могут осуществлять обмен веществ, чтобы произвести 30 л молока.

Детальніше >>


Корм – бесценное сырье для молока!

Самые высокие затраты в продукции молока – это затраты на корм. Для того,чтобы использовать эффективно корм, необходимо оптимально оформить кормовой стол.

Детальніше >>