+38 097 901 38 18
 +38 091 355 20 11
 +38 067 469 63 68
 +38 067 469 64 66

Стійлове обладнання

Стійлове обладнання AGRITUBEL

Продаж стійлового обладнання AGRITUBELТваринницьким фермам, що спеціалізуються на виробництві молока, доводиться замислюватися про «житлові умови», в яких містяться тварини. Для корів повинні створюватися необхідні мікрокліматичні і гігієнічні умови. Для того, щоб ці вимоги були дотримані, застосовують різні технології, окремим пунктом в цьому списку значиться стійлове обладнання.

Кормовий стіл використовується для харчування тварин, він огороджується розділовими ґратами (хедлок). Подібні заходи потрібні для того, щоб перешкоджати сутичкам між коровами під час прийому їжі, а також для проведення зоотехнічних і ветеринарних заходів.

Устаткування для ферм, що містять велику рогату худобу, включає: хвіртки для перегону різноманітних типорозмірів, елементи кормового столу для великої рогатої худоби та молодняка, діагональні кормові решітки, бокси для тварин кількох модифікацій, решітки фіксаційні (хедлок), всі необхідні вузли і кріплення.

AGRITUBEL - це єдина компанія в Україні, яка у виробництві використовує трубу діаметром 70 мм! Все стійлове обладнання, включаючи і закріплювальний матеріал проходить гаряче цинкування при температурі 400 С.

купити хедлок для стійла стійлове обладнання в Україні

Хедлоки AGRITUBEL розроблені інженерами компанії і мають запатентовані розробки в галузі тваринництва!

Розрахунок стійлового обладнання AGRITUBEL для тваринницьких комплексів планується і розраховується тільки при наявності схематичного плану корівників!


продаж кормових решіток для ВРХ


купити стійло недорого


стійло з регулюванням по висоті і ширині

Стійлове обладнання - це комплекс різних пристосувань, які спрямовані на полегшення утримання великої рогатої худоби. Компанія «ЛактаЛюкс» пропонує фермерам різні пристрої і устаткування для нормального проживання корів, а також для зручного догляду за ними. Всілякі стійлові пристосування для великої рогатої худоби вважаються невід'ємним компонентом прогресивного ведення і розвитку тваринництва на сільськогосподарських підприємствах, які функціонують за європейським зразком.

Стійлове обладнання - це незмінна складова частина сучасного фермерського ремесла. Широке застосування різноманітного обладнання для тваринницьких ферм надає можливість зменшити до мінімуму систематичне втручання людини в різні процеси по догляду за сільськогосподарськими тваринами. Також різноманітні предмети і пристосування для корівника, де проживає велика рогата худоба, допоможуть істотно підвищити санітарно-гігієнічний стан в стійлах. У наш час будь-який підприємливий і прогресивний фермер чітко розуміє, що стійлове обладнання безпосередньо впливає на успішність функціонування фермерського бізнесу. Сьогодні складно зустріти фермера, в тваринницькому господарстві якого б не використовувалися хедлоки, кормові решітки, різні кріплення і вузли, поїлки, мати для корів та інші пристосування для створення оптимальних гігієнічних, мікрокліматичних умов для корів.

Придбати високоякісне і надійне стійлове обладнання можна в компанії «ЛактаЛюкс» за цілком демократичними цінами.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Перейти в корзину